Ювелірні ваги
Головна » Статті » Ювелірні ваги

Ювелірні ваги

Ювелірні ваги 一 це ваги для зважування ювелірних прикрас, дорогоцінних металів і каменів. У побуті «ювелірними» називають абсолютно різні за характеристиками і функціональними можливостями ваги: ​​від професійних аналітичних до побутових кишенькових. Від сфери застосування залежить який тип ваг вам потрібен.

Лабораторні ваги ТВЕ

Якщо ваги використовуються в магазинах, ломбардах (іноді в банках) при прийомі, відпустці товару або інших комерційних операціях, то вони знаходяться в сфері метрологічного нагляду і повинні мати метрологічну повірку. Для таких цілей вам підійдуть лабораторні ваги серії ТВЕ ... виробництва НВП «Техноваги». Вони називаються "лабораторні" тому, що використовуються не тільки в ювелірній промисловості, а й у лабораторіях різних галузей. Для зручності використання ваг ТВЕ .. в магазині або ломбарді, додатково пропонуємо дублюючий дисплей, який кріпиться до ваги за допомогою кабеля і дозволяє розмістити його в зручному для покупця місці. Масу товару видно продавцеві на вагах, а покупцеві на табло.
Ваги ТВЕ випускаються як з зовнішнім так і з внутрішнім градуюванням (калібруванням). Ваги з внутрішнім градуюванням мають вбудовану гирю і самі калібруються автоматично, при необхідності. При використанні ваг у сфері метрологічного нагляду рекомендуються саме такі ваги.
Для проведення зовнішнього градуювання необхідно мати гирю відповідного номіналу  та класу і самостійно проводити процедуру по інструкції (гирі ми також виготовляємо і можемо запропонувати потрібну).
Ваги серії ТВЕ мають ряд дуже корисних функцій для ювелірів:
- зважування в грамах або каратах;
- тарування у всьому діапазоні зважування;
- автоматичне тестування та обнулення;
- рахунок кількості однакових деталей;
- за допомогою роз'єму RS-232 ваги можна підключити до комп'ютера і вести облік всіх зважувань.
Ваги серії ТВЕ від українського виробника «Техноваги» — це найкраще співвідношення ціни і якості.

Лабораторні ваги «Radwag»

Коли виникає необхідність використовувати ваги не тільки для зважування, а й для визначення щільності дорогоцінних металів, а також для використання в ювелірній промисловості, рекомендуємо ваги фірми «Radwag» (Польща). Можливе різноманітне виготовлення різних серій під будь-які вимоги замовника: з рідкокристалічним або сенсорним дисплеєм, з зовнішнім або внутрішнім градуюванням, з мінімальним або повним набором функцій, ультраточні з дискретністю 0,000001 г і 0,1 г і т.д.

Кишенькові ваги

Кишенькові ваги використовуються тільки для побутових потреб: для зважування пороху, ювелірних виробів, трав, чаю, бісеру, метизів, спецій і т.п.
Вони не можуть використовуватися для проведення комерційних операцій.
Як правило, ваги виготовлені в Китаї. Виробник декларує дискретність до 0,01 г, але вони мають дуже велику реальну похибку при експлуатації.
Сувенірні кишенькові ваги відрізняються своїм оригінальним дизайном, прекрасно підійдуть для подарунку ювеліру, рибалці, нумізмату і навіть студенту для проведення досліджень.