Відкриття першої черги заводу Техноваги
Головна » Новини » Відкриття першої черги заводу Техноваги

Відкриття першої черги заводу Техноваги

1 серпня 2007 року на міському аукціоні підприємство “Техноваги” придбало земельну ділянку 1,34 га і за 5 років спроектувало та побудувало новий завод, відкриття  першої черги  якого  відбулося 5.10.2012 р. На сьогодні це 3500 м2 площ і в найближчій перспективі – до 7000 м2 виробничих і офісних площ з повноцінним циклом приладобудівного підприємства.
На відкритті були присутні понад 200 гостей, серед них представники адміністрації міста та району, провідні спеціалісти регіональних центрів Держспоживстандарту,представники підприємств України, наші українські дилери, друзі, зарубіжні партнери та колеги, працівники ТзОВ НВП “Техноваги”. Як зазначив на відкритті мер Львова Андрій Садовий:
“У Львові завжди було сильне машинобудування, точна механіка, електроніка. Але коли Союз розпався, були втрачені військові замовлення. Приємно, коли є такі патріоти, які не опустили руки, організувалися і 10 років тому постало підприємство «Техноваги», яке динамічно розвивається, має нині хороший збут. І  цей новий корпус, і виробничі приміщення – це ще один етап розвитку і до цих 125 людей, які тут працюють, ще є можливість добрати як мінімум 100 людей. А це дуже важливо, бо сім’ї отримають зарплату, дохід. Перспектива Львова –  ІТ, туризм – про це ми говоримо. Але я дуже гордий сьогодні, що ми маємо точну механіку, електроніку… Це та продукція, яка на сьогодні є високої якості, де є адекватна ціна, яку можна сьогодні просувати в інші країни. Бо вони є якісно конкурентні. І коли ми отримуємо запрошення на різні виставки, то ми вже маємо з чим їхати, маємо що показувати, і маємо серйозний плюс ціни. Бо якщо брати ваги, то іноземного виробництва — у два рази дорожчі. А по якості вони ні в чому не поступаються, а деколи дають і кращі показники. Тому треба тільки вітати і підтримувати».