Flintec
Головна » Flintec

Flintec

Багаторічний досвід

Історія фірми починається, ще з 1968-го року, коли два шведських інженери заснували компанію, яка спеціалізувалась на розробці і виробництві унікальних промислових ваг, а згодом і тензодатчиків.
П’ятдесятилітній досвід компанії Flintec та висока якість продукції привели компанію до лідуючих позицій на світовому ринку виробництва тензодатчиків та комплектуючих для вагового обладнання.

Команда Flintec Grup

Flintec Grup складається з 11 підрозділів, які розміщенні в таких країнах, як Німеччина, Швеція, США, Шри-Ланка, Великобритания, Франція, Італія, Сінгапур, Китай і Індія, де працює понад 1000 висококваліфікованих працівників і 40 представництв в різних куточках світу.
Наша глобальна мережа досвідчених інженерів допоможе вам в інтеграції технологій зважування в складних системах і проектування індивідуальних рішень, а менеджери по продажу забезпечать максимально швидку реакцію на ваші потреби та побажання.

Розробка та виробництво

Розробки продукції зосереджені в Німеччині, США, Англії і Шрі-Ланці. Основна частина продукції Flintec виготовляється на двох сучасних заводах, які сертифіковані згідно ISO9001 - Системи менеджменту якості виробництва і ISO13045 – Системе менеджмету якості виробництва медичних виробів, на острівній країні поблизу екватора Шрі-Ланці. Екваторіальне розташування сприяє для забезпечення ідеальної точністі датчиків. Завдяки новітнім технологіям гартування та вбудованій термокомпенсації, наші датчики зберігають 3-й клас точності при розширеному діапазоні температур, що є недосяжною планкою для інших виробників. Надійність наших датчиків постійно перевіряється найсуворішими умовами, де німецька якість дозволяє обладнанню працювати безперебійно, незалежно від умов навколишнього середовища.

Контроль виробничих процесів

На наших заводах ми використовуємо сучасне обладнання, призначене для виробництва та контролю виготовленої продукції. За його допомогою ми тестуємо і контролюємо продукцію на всіх етапах виробництва з фінальним тест-сертифікатом кожного виробу, а не вибірково з партії. Також використовуємо сучасні системи вдосконалення виробництва і виробничих процесів, такі як Lean Production – концепція менеджменту ощадливого виробництва, Kaizen - безперервне вдосконалення процесів виробництва і розробки, Six-Sigma - вдосконалення виробництва та усунення дефектів. Що забезпечує стабільну якість продукції і постійне вдосконалення всього виробничого процесу.

Матеріл для виробництва тензодатчиків

Якість тензодатчика залежить від багатьох складових, однією з найважливіших є метал, з якого він виготовлений. Flintec використовує у виробництві датчиків нержавіючу сталь марки 17-4 PH, яка піддається термічному гартуванню до значення твердості 40 ... 45 одиниць за шкалою Роквела, що є найоптимальнішою твердістю для пружних елементів тензодатчиків, що забезпечує стабільні метрологічні характеристики протягом десятків років, а також ця марка нержавіючої сталі найстійкіша до процесу корозії, порівняно з іншими марками нержавіючої сталі, які використовують конкуренти для виробництва тензодатчиків. Нема ні одного заводу в Азії, який виготовляє нержавіючу сталь марки 17-4 PH або його аналог належної якості, тому фірма Flintec використовує матеріал тільки з Європи від перевірених постачальників.

Об’єм виробництва

Ми виготовляємо щороку більше 1 000 000 тензодатчиків, 5 000 000 тензорезисторів і більше 100 000 спеціальних вагових та вимірювальних систем.
Відповідно до нашої бізнес-стратегії, наша виробнича команда зосереджена на якості продукції, розвитку персоналу, здоров'ї і безпеці наших співробітників та навколишнього середовища.

Якість продукції та метрологічні сертифікати

Ми розробляємо і виготовляємо продукцію, щоб задовольнити потреби наших клієнтів з точки зору продуктивності, точності і надійності.
Точність підтверджується багатьма метрологічними сертифікатами, такими як OIML, NTEP, VCAP, можливість використання у вибухонебезпечних зонах підтверджується сертифікатами по IEC-EX, ATEX, FM і ЕАС, якість виготовлення продукції - сертифікатами ISO9001 і ISO13045. Також продукція Flintec внесена в метрологічні реєстри різних країн світу.

Розвиток

Flintec інвестує щороку 10% від своєї виручки в розробки нових продуктів.
Ми поділяємо наші ресурси за чотирма основними напрямками:
• Розробка нової продукції
• Розробки індивідуальних рішень для клієнтів
• Розробки із застосуванням нових технологій
• Вдосконалення виробництва і виробничих процесів

Своєчасне постачання продукції

В німецькому офісі Flintec GmbH знаходиться найбільший склад продукції компанії Flintec. Центрально Європейське розміщення та продумана логістика, забезпечує швидку доставку продукції у всі країни Європейського союзу та в країни Східної Європи, Південної Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки.

Задоволені партнери

Фірма Flintec вже багато років є постачальником і партнером для світових лідерів у виробництві вагового, дозувального, фасувального та медичного обладнання. Всі наші клієнти розуміють, що від вибору тензодатчиків залежать метрологічні і експлуатаційні характеристики вагового обладнання, яке вони випускають.