Головна » Новини » Нам 19 років!

Нам 19 років!

1 серпня нашому підприємству виповнилось 19 років!
Це не мало навіть для людського життя, а для приватного бізнесу, в умовах українських реалій — це значне досягнення! І ми не просто міцно закріпились у ваговій індустрії, а й продовжуємо нестримно рости. За ці роки:
– ми придбали ділянку та збудували сучасний завод площею 7000 кв. м;
– наш колектив виріс з 20 до понад 200 працівників;
– чверть цих двох сотень — висококваліфіковані інженери, конструктори, програмісти
– у нашому колективі працює 5 кандидатів технічних наук.
Усе це дозволяє нам задовольняти найвибагливіші вимоги замовників в Україні та бути конкурентоспроможними на міжнародному ринку. Продукція виробництва «Техноваги», в т.ч. автомобільні ваги, експортується у 17 країн світу: Німеччину, США, Нідерланди, Португалію, Польщу, Литву, Латвію, Словаччину, Румунію, Молдову, Казахстан, Грузію, Білорусь, Азербайджан, Кенію, Вірменію, Болгарію.
Колись ми хвилювались щодо майбутнього галузі ваг: “Ну скільки тих ваг потрібно в країні? 1000? 2000? А далі що?” Виявилось, що набагато більше! За ці роки ми виготовили та поставили приблизно:
– 1800 автомобільних ваг
– 1000 вагонних ваг
– 40 000 (сорок тисяч!) промислових і лабораторних ваг
– велику кількість дозаторів, чеквеєрів, фасувальних та пакувальних автоматів та технологічних ліній.
І оберти з кожним роком тільки збільшуються!
Дякуємо нашим спеціалістам, завдяки яким слово “Техноваги” стало синонімом якості та надійності! Дякуємо нашим дилерам і партнерам за співпрацю, завдяки вам ростемо і розвиваємось не тільки ми, а й вагова індустрія України в цілому!