компенсація 25 % - 40 %
Головна » Новини » Компенсація 25 %

Компенсація 25 %

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ  25%

АВТОМОБІЛЬНИХ І ВАГОННИХ ВАГ ТА ФАСУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ

ВИРОБНИЦТВА ТзОВ НВП «ТЕХНОВАГИ»!

Постановами КМУ № 130, №86 та №106 для виробників сільськогосподарських товарів затверджено програму компенсації 25% вартості без ПДВ вітчизняної сільгосптехніки, придбаної у 2019 році.

* Фермерські господарства з посівними площами до 500 гектарів та річною виручкою до 15 млн грн. або кооперативи (до складу яких входить не менше ніж 20 членів, серед яких повинно бути як мінімум одне фермерське господарство, а інші – фізичні особи, у власності та користуванні кожної з яких перебуває не більше ніж 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення) з компенсацією в розмірі фактично виплачених відсотків (комісій) за вирахуванням 1% річних (але не більше ніж 1,5 облікової ставки НБУ) у рамках кредитних програм.

Примітка: компенсацію 15% можуть отримати лише підприємці з формою підприємницької діяльності «Фермерське господарство».

Техніка, придбана з 01.01.2019.

ТзОВ НВП «Техноваги» є акредитованим учасником програми (ваги автомобільні, вагонні, дозатори, фасувальні автомати, лінії). Точний перелік обладнання.

Для правильного оформлення усіх документів при замовленні обладнання попереджайте, будь ласка, менеджера про бажання отримати компенсацію.

Повний перелік умов для виплати компенсації наведено в Постанові.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/130-2017-%D0%BF.

Як працює державна програма компенсації вартості техніки?

 1. Ви оплачуєте техніку ТзОВ НВП «Техноваги», що є у переліку обладнання.
 2. ТзОВ НВП «Техноваги» здійснює поставку цієї техніки.
 3. Подаєте в банк заявку й документи, що підтверджують придбання  обладнання. У програмі беруть участь тільки державні банки.
 4. Банк надає Міністерству аграрної політики інформацію про суму коштів, що підлягають частковій компенсації.
 5. Банк отримує від Міністерства аграрної політики кошти, призначені для компенсації.
 6. Банк зараховує компенсацію на Ваш рахунок.

Пакет документів, необхідний для отримання компенсації:

 1. Заявка на отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва *.
 2. Платіжне доручення по закупівлі техніки**.
 3. Акт приймання-передачі або видаткова накладна техніки та обладнання* (обов'язково з “мокрими” печатками).
 4. Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, підтверджений державним реєстратором, що клієнт - не банкрут, а також не знаходиться на стадії ліквідації.
 5. Довідка, підтверджена ДФС, про відсутність простроченої більше ніж на шість місяців заборгованості перед: державним бюджетом України, Пенсійним фондом України, фондами загального обов’язкового державного соціального страхування. (Форма Довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України № 567від 10 жовтня 2013 року, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 року за № 1842/24374).
 6. Згода на розкриття банком Міністерству аграрної політики інформації щодо сільгосптоваровиробника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані.
 7. Для отримання додаткової компенсації в розмірі 15% вартості придбаної техніки фермерські господарства до 500 гектарів та виручкою до 15 мільйонів гривень або фермерські кооперативи до 100 гектарів додатково подають до Банку копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України “Про фермерське господарство”).
 8. Документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою.
 9. Заявка на агрокомпенсацію 15%.

* Днем придбання техніки та обладнання вважається дата здійснення повної оплати вартості техніки та обладнання.

** Копії подаються до банків разом з оригіналами (копії засвідчуються підписом уповноваженої особи сільгосптоваровиробника).