Семінар –  Ваги у системах управління якістю продукції
» » Семінар – Ваги у системах управління якістю продукції

Семінар – Ваги у системах управління якістю продукції

posted in: Новини | 0

НВП “Техноваги” разом з ДП “Укрметртестсатндарт” і ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» провели семінар на тему:
«Ваговимірювальне обладнання фірм «Radwag» і «Техноваги» у системах управління якістю продукції».
На семінарі були присутні більше 70 спеціалістів фармацевтичної та харчової промисловості.
З доповіддю — Місія USP (United States Pharmacopeia). Кваліфікація аналітичного обладнання відповідно до вимог стандартів GMP – виступив заступник директора ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» начальник відділу «Стандартних зразків і валідації» кандидат фармацевтичних наук Леонтьєв Дмитро Анатолійович, м.Харків.
Начальник науково-виробничого відділу метрологічного забезпечення вимірювань маси ДП УкрметртестстандартЦіпоренко Сергій Валентинович, м. Київ висвітлив тему Вимоги технічних регламентів та інших нормативних документів щодо застосування ваговимірювальної техніки у фармацевтичній, хімічній та харчовій промисловості України. Калібрування засобів вимірювальної техніки.
Питання інтеграція ваговимірювального обладнання фірми «Radwag» у системах управління якістю продукції з врахуванням вимог технічних регламентів та стандартів GMP, GLР доніс до слухачів
спеціаліст фірми «Radwag» Гжегож Оздоба, м.Радом, Польща.
Приклади застосування ваговимірювальної техніки фірм «Radwag» і «Техноваги» у комплексі з системами комп’ютерного моніторингу та контролю параметрів технологічних процесів і факторів зовнішнього середовища у системах АСУ підприємств навів директор НВП «Техноваги» Клос Ігор Миколайович, м. Львів.
Під час проведення семінару у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” проходив МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛАБОРАТОРІЙ», де на стенді нашого підприємства учасники семінару та відвідувачі ознайомились із найновішими зразками ваг аналітичних, лабораторних, аналізаторів вологості, поспілкувались із нашими спеціалістами та отримали практичні рекомендації щодо застосування та експлуатації ваг.